Latvijas speciālista Pētera Skudras trenētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Ņižņijnovgorodas "Torpedo" piektdienas vakarā ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) savā laukumā sagrāva latviešu hokejista Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv" komandu.

Rēdlihs šoreiz laukumā pavadīja 11 minūtes un 43 sekundes, tiekot pie divām soda minūtēm un izdarot vienu metienu pa "Torpedo" vārtiem. Latvietis šo maču aizvadīja "Lokomotiv" komandas otrajā virknējumā.

"Torpedo" vienībai šī jau ir trešā uzvara pēc kārtas.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Torpedo" nu ar 17 izcīnītiem punktiem ieņem ceturto vietu, savukārt "Lokomotiv" Rietumu konferencē ar desmit punktiem ir 11.vietā.

Tikmēr sāpīgu neveiksmi piedzīvojusi Latvijas hokejista Mārtiņa Karsuma pārstāvētā divkārtējā Gagarina kausa ieguvēja Maskavas "Dinamo" komanda, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:0, 0:4) piekāpās līgas labākajai vienībai Sanktpēterburgas SKA.

Pirmās divas trešdaļas abas vienības noslēdza ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2, taču pamatlaika noslēdzošajā trešdaļā SKA pamanījās gūt četrus bezatbildes vārtus, nodrošinot panākumu. Pēdējo naglu čempionu zārkā iedzina Patriks Tūresens, raidot ripu maskaviešu vārtos pēdējā sekundē.

Karsums šo maču aizvadīja Maskavas "Dinamo" otrajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadot 16 minūtes un četras sekundes. Latvietis šajā cīņā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bet abus vārtus maskaviešu labā guva Leonīds Komarovs.

Neskatoties uz zaudējumu, Maskavas "Dinamo" ar 19 punktiem saglabājuši vicelīderu godu Rietumu konferencē.

Šajā KHL sezonā spēlē 28 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās, pa septiņiem klubiem katrā. Katra komanda KHL regulārajā čempionātā aizvadīs 54 spēles - divas spēles (pa vienai savā laukumā un izbraukumā) ar katru līgas komandu.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļūs Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpinās Cerību kausā, ko pērn ieguva Rīgas "Dinamo".