Piecu zaudējumu sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs svētdien pārtrauca latviešu speciālista Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komanda, kas savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarēja latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv" vienību.

Sprukts, kurš iepriekšējā komandas spēlē piektdien guva savus pirmos vārtus šosezon, šim mačam nebija pieteikts.

Otrās trešdaļas izskaņā mājiniekus vadībā izvirzīja Vadims Krasnoslobodcevs, bet trešās trešdaļas vidū 2:0 panāca soms Sakari Salminens. Mājinieku vārtsargs Ivans Kasutins tika galā ar 21 pretinieku metienu.

"Lokomotiv" komanda tagad piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Torpedo" ar 47 punktiem 29 spēlēs ieņem piekto vietu, bet "Lokomotiv" ar 40 punktiem 28 cīņās atrodas astotajā pozīcijā.