Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks piektdien pēc divarpus mēnešu pauzes atgriezās laukumā, tomēr viņa pārstāvētā Toljati "Lada" komanda cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Tikmēr vēl viens latviešu aizsargs Oskars Bārtulis piektdien ar uzvaru pagarinājumā debitēja Ufas "Salavat Julajev" sastāvā, aizsargs Artūrs Kulda sekmēja savas komandas uzvaru, kamēr uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš neglāba savas vienības no zaudējumiem.

Arta Ābola un Viktora Ignatjeva vadītā "Lada" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās vienai no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām Maskavas CSKA.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja "Lada" uzbrucējs Gregorijs Belousovs, bet CSKA otrajā trešdaļā četru minūšu laikā pārņēma vadību precīzi metot Andrejam Svetlakovam un Kirilam Kaprizovam.

Sotnieks, kuru šosezon piemeklē veselības likstas, traumas dēļ nebija spēlējis kopš 12.oktobra.

Latviešu aizsargs šajā spēlē uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 17 sekundes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Sotnieks šosezon 15 spēlēs guvis divus vārtus.