Rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta vienīgajā otrdienas spēlē veica latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts, bet viņa pārstāvētā Maskavas CSKA vienība ar 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) savā laukumā uzvarēja Slovākijas komandu Bratislavas "Slovan".

Sprukts ar rezultatīvu piespēli piedalījās komandas otrajos gūtajos vārtos, kad trešās trešdaļas septītajā minūtē CSKA vadībā ar 2:1 izvirzīja Vladimirs Žarkovs.

Uzbrucējs maču aizvadīja savas komandas ceturtajā uzbrucēju maiņu, laukumā pavadot desmit minūtes un 38 sekundes. Sprukts veica divus metienus pa sāncenšu vārtiem un uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem.

Šīs sezonas 32 spēlēs Sprukts guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā CSKA komanda ar 62 punktiem 32 spēlēs ieņem trešo vietu, bet "Slovan" ar 47 punktiem atrodas sestajā pozīcijā.