Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis trešdien izcēlās ar gūtiem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta cīņā, taču viņa pārstāvētā Ukrainas vienība Doņeckas "Donbass" ar 1:4 (1:3, 0:1, 0:0) svarīgā spēlē izbraukumā piekāpās Čehijas komandas Prāgas "Lev".

Bārtulis ar vārtu guvumu izcēlās spēles 14.minūtē, tobrīd mazākumā samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Tomēr atlikušajā spēles laikā "Lev" guva divus bezatbildes vārtus pēc kārtas, nodrošinot samērā pārliecinošu uzvaru.

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un četras sekundes, spēlējot Doņeckas kluba trešajā aizsargu pārī. Kopumā Bārtulis veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Bārtulis šosezon 47 spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Kā zināms, Bārtulis aizstāvēja Latvijas izlases godu Soču olimpiskajās spēlēs.

"Donbass" šobrīd KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 51 spēlē izcīnītiem 90 punktiem atrodas ceturtajā vietā. Par trim punktiem vairāk tagad ir "Lev", bet 90 punkti ir arī piektajā vietā esošajai Rīgas "Dinamo". Tikmēr 86 punktus iekrājusi Maskavas CSKA.

KHL čempionāts trešdien atsākas pēc gandrīz mēnesi ilga pārtraukuma saistībā ar Soču olimpiskajām spēlēm.