Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu par nesportisku rīcību.

Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Spartak" komanda ar rezultātu 0:1 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Habarovskas "Amur".

Daugaviņš spēles 49. minūtē nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām. Vispirms Deniss Kuzmins latvietim iesita pa plecu, bet Daugaviņš viņam atbildēja, iesitot ar nūju pa kājstarpi. Tiesnesis to redzēja un izraidīja viņu no spēles laukuma. Līdz tam Daugaviņš bija nospēlējis 15:15 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā.

Savukārt Karsums šajā mačā nospēlēja 19:44 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un pielietoja sešus spēka paņēmienus.

Uzvaru pēcspēles metienu sērijā "Amur" nodrošināja Vladislavs Ušeņins, bet vārtsargs Aleksejs Murugins atvairīja visus 19 pretinieku metienus. Pēcspēles metienos "Amur" vārtus sargāja Jevgeņijs Aļikins.