Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien kārtējo reizi izcēlās Maskavas CSKA kapteinis, skandalozu slavu ieguvušais Aleksandrs Radulovs.

Mačā pret Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv" vienību CSKA uzvarēja tikai pēcspēles metienos ar 3:2, bet Radulovs izcēlās jau pirmā perioda vidū. Vieno no epizodēm krievu hokejists nespēja samierināties ar pretinieka Džefa Pleta uzvaru duelī, tāpēc ar nūju iebakstīja "Lokomotiv" hokejistam no muguras kājstarpē. Uzreiz sākās asumi starp abu komandu spēlētājiem, bet Radulovs saņēma noraidījumu līdz mača izskaņai.

Tas gan nebija vienīgais incidents šajā spēlē. Otrā perioda astotajā minūtē noraidījumu līdz spēles beigām saņēma "Lokomotiv" uzbrucējs Martins Tērnbergs, kurš pie apmales ar elkoni iesita pretiniekam. Savukārt nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām pie CSKA vārtiem sākās neliels kautiņš ar vairāku abu komandu spēlētāju dalību.