Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē starp Magņitogorskas "Metallurg" un Maskavas CSKA pirmajā periodā 33 sekunžu laikā tika gūti trīs vārti.

Spēles sestajā minūtē Andrejs Čistovs izvirzīja vadībā "Metalurg", bet 15 sekundes vēlāk Pāvels Karnauhovs no CSKA rezultātu izlīdzināja. Savukārt vēl pēc 18 sekundēm Jegors Martinovs izcēlās ar precīzu metienu un atguva vadību Magņitogorskai.

Šajā mačā CSKA spēlētājs Mario Kempe izcēlās arī ar kuriozu vārtu guvumu, kad viņa neprecīzais metiens no laukuma apmales trāpīja pa vārtsarga muguru, un ripa ieslīdēja vārtos. Visā mačā uzvaru ar rezultātu 6:4 izcīnīja "Metallurg" hokejisti.