Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ceturtdien, 13. februārī, Rīgas "Dinamo" savās mājās "Arēnā Rīga" ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Austrumu konferences labākajai komandai Kazaņas "Ak Bars", piedzīvojot 12. zaudējumu pēc kārtas.

Mājinieki maču iesāka ļoti agresīvi, pirmajā periodā izpildot desmit spēka paņēmienus. Jau pirmajā minūtē laukumā bija asumi starp abu komandu spēlētājiem, bet 65. sekundē noraidījumu līdz mača beigām izpelnījās 22 gauds vecais Reinis Lejnieks, kurš pārmācīja Kazaņas "Ak Bars" uzbrucēju Dmitriju Voronkovu.

Krievijas komandas uzbrucējs vēlāk gan saldi atriebās mājiniekiem, gūstot uzvaru nesošos vārtus 66 sekundes pirms pamatlaika beigām.