Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" otrdien papildlaikā piekāpās Boba Hārtlija vadītajai Omskas "Avangard" komandai. Viesi uzvaras vārtus guva mirkļus pēc epizodes, kurā Filips Buncis trāpīja pa "Avangard" vārtu pārliktni.

Ziņots, ka "Dinamo" pēc 40 minūtēm bija vadībā ar rezultātu 3:0, taču zaudēja papildlaikā ar 3:4 (1:0, 2:0, 0:3, 0:1).

Mājinieku labā vārtus guva Kristaps Zīle, Jānis Švanenbergs un Gints Meija, bet Omskas komanda trešajā periodā izlīdzināja rezultātu.

Īpaši savdabīgi bija papildlaika pēdējie notikumi. Filips Buncis pēc izgājiena pret KHL debitantu Andreju Mišurovu jau nodomāja, ka pārspējis viņu, kam noticēja arī "Arēnas Rīga" dīdžejs, atskaņojot skaļu mūziku par godu panākumam. Tomēr uzbrucējs bija trāpījis pa pārliktni, un Omskas komandas uzbrucējs Korbans Naits tūlīt pat nokārtoja panākumu "Avangard" vienībai.

Tādējādi Bobs Hārtlijs sekmīgi atgriezās "Arēnā Rīga", kur viņš pēdējo oficiālo spēli bija aizvadījis šī gada 1. jūnijā, kad viņa vadītā Latvijas izlase piekāpās Vācijas valstsvienībai, neiekļūstot pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.