Latvijas hokejists Nikolajs Jeļisejevs ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē guva jau ceturtos vārtus pēdējo triju maču laikā, izceļoties ar desmito rezultatīvo metienu šosezon.

Jeļisejeva pārstāvētā Rīgas "Dinamo" vienība ar rezultātu 4:3 pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik" komandu.

Vārtus "Dinamo" labā guva Jeļisejevs, Rīss Skārlets, Lukašs Radils un Gunārs Skvorcovs, bet pretinieku rindās atzīmējās Bulats Šafiguļins, Marats Hairuļins un Ansels Gaļimovs.

Tieši Jeļisejevs atklāja spēles rezultātu, pirmajā periodā panākot rezultātu 1:0. Latvijas hokejistam tie bija jau desmitie vārti šosezon, kas viņam šobrīd ļauj ieņemt devīto vietu līgas rezultatīvāko vārtu guvēju sarakstā. Tikpat vārtus guvis arī Maskavas "Dinamo" līderis Vadims Šipačovs, kurš ar 30 punktiem (10+20) ir līgas rezultatīvākais hokejists.

Savukārt otrajā periodā Jeļisejevs tika pie sava 13. rezultativitātes punkta šosezon. Hokejists mazākumā palīdzēja vārtus gūt Lukašam Radilam, kurš ar deviņiem punktiem (2+7) panācis Emīlu Porjē (6+3). Abi leģionāri dala otrā rezultatīvākā "dinamieša" godu.

Rīdzinieki jau sestdien aizvadīs spēli viesos, kad spēkosies ar Mika Indraša pārstāvēto Maskavas apgabala "Vitjazj" komandu.