Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrdien trešā perioda ievadā nonāca zaudētājos, ripai neveiksmīgi atsitoties pret aizsarga Ernesta Ošenieka slidu.

Jau ziņots, ka "Dinamo" vienība vārtiem bagātākajā spēlē šosezon ar rezultātu 4:6 (3:2, 0:1, 1:3) zaudēja viesiem Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandai.

Pirmo divu trešdaļu laikā vadībā pabija gan "Torpedo", gan "Dinamo", kuras labā pa vārtiem guva Miks Indrašis, Rihards Bukarts un Roberts Bukarts. Brāļiem Bukartiem tie bija pirmie vārti "Dinamo" labā šosezon.

Taču trešā perioda ievadā "dinamieši" atkal nonāca zaudētājos. Pretinieku līderis Damirs Žafjarovs īsti neuzņēma ripu, tai atsitoties pret viņa nūjas lāpstiņu un izslīdot vārtu priekšā. Tur tā neveiksmīgi trāpīja pa Ernesta Ošenieka slidu, bet pēc tam atrada ceļu cauri Iļjas Proskurjakova kājsargiem.

Rīgas komanda pēc spēcīga Kristapa Zīles metiena rezultātu izlīdzināja (4:4), tomēr spēles izskaņā uzvaru izrāva viesi.