Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" piektdien palika bešā pret viesiem "Soči" vienību, bet aizsargs Kārlis Čukste otrajā trešdaļā atzīmējās ar nejaušu sitienu līnījtiesnesim.

Ziņots, ka "Dinamo" vienība ar rezultātu 0:3 mājās piekāpās Jāņa Jaka pārstāvētajai "Soču" komandai.

Viesu labā vārtus guva Ņikita Zorkins, Kirills Petkovs un Martins Bakošs, bet "sauso" spēli vārtos aizvadīja bijušais "dinamietis" Maksims Tretjaks.

Ar savdabīgu noraidījumu uz 2+20 minūtēm izcēlās 24 gadus vecais aizsargs Kārlis Čukste. Pie "dinamiešu" vārtiem aizsākoties asumiem, Čuksti nogāza viens no līnijtiesnešiem. Hokejists uzreiz reaģēja, tiesnesim iesitot, bet tūlīt pēc tam atvainojās, jo saprata, ka netīšām pieļāvis kļūdu.