Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien, 8. janvārī, Rīgas "Dinamo" savu skatītāju priekšā nerealizēja nevienu pēcspēles "bullīti" un ar 2:3 piekāpās Čerepovecas "Severstaļ" komandai, kuras rindās bija Artūrs Kulda.

Rīdzinieki otrā perioda sākumā nonāca zaudētājos, bet otrās trešdaļas beigās Kristaps Sotnieks un Emīls Ģēģeris 23 sekunžu laikā panāca 2:1 mājinieku labā. Pēdējās trešdaļas septītajā minūtē Jegors Jakovļevs vairākumā atjaunoja līdzsvaru spēlē. Pēcspēles metienos viesi bija pārāki ar 2:0.

Rīdzinieki tikai otro reizi sezonā aizvadīja pēcspēles metienu sēriju un piedzīvoja otro neveiksmi "bullīšos". Rīgas "Dinamo" hokejisti nerealizēja nevienu pēcspēles metienu, tāpat kā sezonas līdz šim vienīgajā "bullīšu" sērijā novembrī pret Sanktpēterburgas SKA.