Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien svinēja panākumu "Arēnā Rīga", dažādiem pavērsieniem pilnā spēlē ar rezultātu 5:3 (1:2, 3:1, 1:0) uzvarot Pekinas "Kuņluņ Red Star" vienību.

Spēles pirmajā periodā vārtus guva Lauris Dārziņš, bet viesu labā izcēlās Pārkers Fū un Ivans Nikolišins, kas piespieda Pēteri Skudru nomainīt komandas debitantu Zeinu Makintairu.

Džordans Marejs rezultātu izlīdzināja, Keisijs Velmans atguva vadību "Kuņluņ" vienībai, bet Miks Indrašis un Gļebs Zirjanovs, kurš izcēlās divreiz, palīdzēja rīdziniekiem atgūt vadību, kā arī izcīnīt panākumu.

Dažādi asumi spēles otrajā periodā pārauga kautiņā, kad Kristapu Zīli aizstāvēt metās Džeisī Lipons. "Dinamo" uzbrucējs izplūcās ar viesu aizsargu Viktoru Baldajevu.

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Maskavas "Dinamo" kluba.