Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts pirmdien guva divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" labā.

Jau ziņots, ka "Dinamo" pirmdien viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 1:0, 0:1) piekāpās Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandai.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja jau spēles pirmajā minūtē, bet tūlīt pat 1:1 panāca Rihards Bukarts. Viņa vārtu guvums otrajā trešdaļā ļāva rīdziniekiem vēlreiz izlīdzināt rezultātu, bet pēdējo vārdu teica Marks Marins, kurš laukuma saimniekiem izrāva panākumu.

Rīgas "Dinamo" ar 17 punktiem 38 spēlēs saglabā pēdējo vietu KHL, bet "Torpedo" vienībai panākums ļāvis nostabilizēties Austrumu konferences "play-off" zonā. Bijusī Pētera Skudras vadītā komanda 40 mačos sakrājusi 45 punktus.