Aicina pievienoties 'Nike Riga Run' brīvprātīgo komandai
Foto: DELFI

"Nike Riga Run" organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos, lai kopīgiem spēkiem veiksmīgi sagatavotos un aizvadītu Baltijā lielāko sporta labdarības pasākumu jau ceturto gadu pēc kārtas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sakarā ar aizvien augošo dalībnieku skaitu 18.augustā plānotajā "Nike Riga Run", šogad brīvprātīgie nepieciešami ne tikai pasākuma norises dienā, bet arī gatavošanās periodā līdz 18.augustam. Tas nozīmē, ka ikvienam brīvprātīgajajam ir iespēja līdzdarboties un izbaudīt arī gatavošanās procesu sporta labdarības pasākumam.

Brīvprātīgie aicināti iesaistīties pasākuma organizatoriskajos darbos, kā arī dažādās citās aktivitātēs augusta mēneša laikā - "Nike Riga Run" bezmaksas treniņos Mežparkā otrdienās un ceturtdienās, kā arī Uzvaras parkā pirmdienās, starta dokumentu komplektēšanā, "Nike Riga Run" EXPO un reģistrēšanās dokumentu izsniegšanā, kā arī bukletu dalīšanā.

Savukārt pasākuma norises dienā 18.augustā brīvprātīgajiem tiks uzticēti gan trases tiesnešu un atsvaidzināšanās punktu darbinieku pienākumi, gan darbs mantu glabātuvē un bērnu zonā.

"Nike Riga Run" organizatori novērtēs ikvienu, kurš ar savu darbu palīdzēs pasākuma veidošanā un norises nodrošināšanā. Brīvprātīgo palīgu pieteikuma anketa atrodama šeit.

Tags

Nike Riga Run
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form