Foto: Drosmīgie skrien un pārvar šķēršļus Jēkabpilī
Foto: Publicitātes foto

Jēkabpilī risinājās jau otrais šīs sezonas Drosmes skrējiena posms. Šķēršļu skrējienā arī šoreiz iesaistījās laikapstākļi - sākumā mākoņains, tad spēcīga saule, tad lietus. Bet drosminiekiem tas netraucēja: kā saka izdzīvo tas, kas spēj pielāgoties.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jēkabpils posms tiek dēvēts par vienu no grūtākajiem, ko atzina arī sacensību dalībnieki. Šķēršļu skrējiens pulcēja ap 200 dalībniekiem dažādos vecuma posmos. Šoreiz piedalījās dalībnieki no trim valstīm: Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākums pulcēja gan profesionālus šķēršļu skrējienu sportistus, gan tos, kuri vēlas vienkārši izjust piedzīvojumus un adrenalīnu. Organizatoru galvenais pasākuma mērķis ir sniegt pozitīvas emocijas un piedzīvojuma garu dalībniekiem.

"Lielu paldies gribam pateikt Jēkabpils pašvaldībai par atbalstu dažādos veidos un fantastisko skrējiena vietu. Jēkabpils sūnu skolas stadions ir šī posma odziņa. Nemainīgi Drosmes Skrējienā ir divas distance – 7km vai 14km. Reizēm dalībnieki saskarās ar savu fobiju pārvarēšanu – augstums, ūdens, šaura un tumša vieta. Daļa dalībnieku iepriekšējā posmā pārvarēja tās ar tekstu "Nekad vairs!", bet šos dalībniekus jau atkal redzējām arī Jēkabpils posmā," norāda rīkotāji.

Par spīti lietum, kas trasi padarīja slidenāku, visi dalībnieki tika līdz finišam. Finišā Jēkabpils medaļas ieguva visi skrējēji, jo ir to godam nopelnījuši. Dažiem dalībniekiem šajā posmā bija arī pirmās godalgotas medaļas.

7km distancē individuālajā skrējienā starp sievietēm pirmā vieta finišēja ar laiku 53 minūtēs, bet starp vīriešiem 30 minūtē. Savukārt 14km distancē individuālajā skrējienā starp sievietēm pirmā vieta finišēja 1 stundā un 31 minūtē, bet starp vīriešiem pirmā vieta finišēja ar laiku 1 stunda un 14 minūtes. Savukārt komandu kategorijā 7km distances uzvarētāji pieveica 43 minūtēs, bet 14km distancē 1 stunda un 32 minūtes. Pārsteidzoši ir tas, ka liela daļa uzskata šo par grūtāko posmu, bet rezultāti ir labāki kā pirmajā Drosmes skrējiens posmā.

Rīkotāji aicina visus uz tikšanos 23.jūlijā, kad Drosmes skrējiens iedārdinās Pļaviņas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form