'Liepājas pusmaratonā' triumfē Kažemāka un Višķers
Foto: Publicitātes foto

Ar Anitas Kažemākas un Jāņa Višķera triumfu pusmaratonā sestdien, 18.jūlijā, ir noslēdzies "Liepājas pusmaratons", kurā kopumā piedalījās vairāk nekā 1400 skrējēju, portālu "Delfi" informē organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jānis Višķers uzvaras laurus plūca, pieveicot 21,0975 kilometru garo distanci 1 stundā, 8 minūtēs un 29 sekundēs. Otrais labākais rezultāts – 21 kilometra distancē bija Valdas Dopolskas, kurš trasē pavadīja attiecīgi 1 stundu, 9 minūtes un 19 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās Dmitrijs Serjogins ar laiku 1 stunda, 10 minūtes un 32 sekundes.

Sieviešu vidū labākā bija Anita Kažemāka – viņa pusmaratonu noskrēja 1 stundā, 23 minūtēs un 00 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Ilona Marhele ar laiku 1 stunda, 23 minūtes un 39 sekundes, bet trešā ātrākā bija Aļina Sokaļska ar laiku 1 stunda, 27 minūtes un 10 sekundes.

Uz starta izgāja kopumā vairāk nekā 1400 dalībnieku, no kuriem 21 kilometru pievārēja aptuveni 180 sportistu.

Savukārt "Nike" 10,9 kilometru skrējienā godpilno pirmo vietu ieguva Dovydas Stašys ar rezultātu 38 minūtes un 5 sekundes, otrais labākais laiks bija Guntis Grīnvalds – 39 minūtes un 24 sekundes, bet trešais – Valdis Bogdanovs, kurš 10 kilometrus noskrēja 40 minūtēs un 56 sekundēs.

Sieviešu konkurencē 10,9 kilometru distancē triumfēja Dina Ķuze ar laiku 42 minūtes un 45 sekundes, otrajā vietā ierindojās Nora Krevņeva ar laiku 44 minūtes un 20 sekundes, bet trešā ātrākā dāmu vidū bija Ginta Valtere, pieveicot distanci 45 minūtēs un 37 sekundēs.

Tautas 5,9 kilometru skrējienā uzvarēja Reinis Hartmanis, trasē pavadot 17 minūtes un 18 sekundes, bet sieviešu grupā uzvarēja Kitija Valtere ar laiku 22 minūtes 52 sekundes.

"Liepājas pusmaratonā" šogad bija vairākas distances – pusmaratons (21.0975 km), "Nike" skrējiens, Tautas skrējiens, kā arī bērnu distances. Bija arī trase nūjotājiem, aktīvu dzīvesveidu popularizējošs "Tonus Elast" atbalsta gājiens, mazuļu rāpošanas disciplīna un dažādi citi pasākumi bērniem stadionā "Daugava".

"Liepājas pusmaratonu" rīkoja Liepājas Vieglatlētikas klubs ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Tags

Liepāja Nike Pusmaratons Skriešana Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form