'Nike Riga Run' varēs startēt arī bez laika kontroles
Foto: Publicitātes foto

Lai ikviens "Nike Riga Run" labdarības idejas piekritējs varētu komfortabli startēt pasākumā un mazāk pārliecinātiem dalībniekeim piedalīšanās prieku neaizēnotu domas par sportiskiem rezultātiem, organizatori šogad piedāvā jaunumu - startēt arī bez laika kontroles.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz Baltijā lielākajam sporta labdarības pasākumam "Nike Riga Run" atlicis mazāk kā mēnesis - tas ir pietiekami, lai kādai no četrām sacensību disciplīnām sagatavoties pagūtu arī iesācēji. Šogad "Nike Riga Run" organizatori piedāvā dalībniekiem startēt sacensībās arī bez laika kontroles.

"Šis ir viens no veidiem kā dalībei iedrošināt ikvienu – pat ja dalībnieks nejūtas pārliecināts par savām spējām, augstāk par uzstādīto sportisko rezultātu tiks novērtēta dalība pasākumā, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu mūsu mērķi – arvien vairāk cilvēku pievēršot aktīvam dzīvesveidam, vienlaikus palīdzot fonda "Ziedot.lv" projektam "Mazajām sirsniņām"," saka Sandijs Pinkulis, SIA "Sportland" pārdošanas un mārketinga vadītājs.

Ja dalībnieks nolēmis piedalīties sacensībās bez laika kontroles, tas nozīmē, ka tā laiks netiks ne mērīts, ne arī publicēts rezultātu tabulā. Iespēja startēt bez laika kontroles tiks piedāvāta visās četrās "Nike Riga Run" 10 km disciplīnās: skriešanā, nūjošanā, skrituļslidošanā un rollerslēpošanā. Reģistrēties disciplīnām bez laika kontroles var arī visos "Nike" un "Sportland" veikalos, kā arī www.nikerigarun.lv.

"Nike Riga Run" organizatori atgādina, ka ikviens sporta entuziasts tiek gaidīts bezmaksas sagatavošanās treniņos profesionālu treneru vadībā. Treniņi pirmdienās (skriešanā) plkst.18:30 notiek Uzvaras parkā, otrdienās un ceturtdienās (skriešanā, nūjošanā, iešanā, rollerslēpošanā un skrituļslidošanā) plkst. 19.00 Mežaparkā. Ikvienam nūjošanas interesentam Mežparkā ir iespēja iznomāt nūjošanas nūjas un bez maksas izmēģināt dažādus Nike skriešanas testa apavus. Nodarbību laikā Mežparkā darbojas arī bērnu laukums, kur auklītes gādībā iespējams atstāt bērnus, lai vecāki varētu pilnvērtīgi nodoties sportam.

Tags

Nike Riga Run
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form