Sākas 'Rimi' Rīgas maratona labdarības kampaņa 'Labas gribas kilometri'
Foto: Lauris Vīksne

Jau otro gadu pēc kārtas svinīgā skrējienā kopā ar bērniem ar kustību traucējumiem uz AB dambja tika atklāta "Rimi" Rīgas maratona labdarības kampaņa "Labas gribas kilometri", kas tapusi sadarbībā ar "Rimi", Bērnu slimnīcas fondu un Latvijas televīziju. Kampaņas mērķis ir aicināt no 1. līdz 31. jūlijam skriet par tiem, kuri nevar, ziedojot bērniem ar kustību traucējumiem. Ziedot iespējams Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā un "Rimi" ziedojuma kastītēs, savukārt savus "Labas gribas kilometrus" katrs var noskriet jebkurā vietā Latvijā, iepriekš reģistrējoties "Rimi" Rīgas maratona skriešanas klubā, ziņo organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iniciatīvas ietvaros maratona organizatori kopā ar "Garmin" un "VSK Noskrien" piedāvā "Garmin" personīgo tempa turētāju labdarības izsoli – trīs dāsnākie ziedotāji, kuri jūlijā veiks pārskatījumu Bērnu Slimnīcas fondam "Labas gribas kilometru" kampaņas ietvaros un būs reģistrējušies "Rimi" Rīgas maratona 42 km, 21 km vai 10 km distancei, saņems savu personīgo "Garmin" tempa turētāju, kurš palīdzēs pieveikt izvēlēto distanci izvēlētajā tempā.

"Rimi" Rīgas maratons jau otro gadu pēc kārtas sadarbībā ar "Rimi", Bērnu slimnīcas fondu un Latvijas televīziju rīko "Labas gribas kilometru" kampaņu ar mērķi vākt ziedojumus bērniem ar kustību traucējumiem un skriet par tiem, kuri nevar.

"Esmu ļoti priecīga, ka "Labas gribas kilometru" kampaņa kļūst par tradīciju, un jau otro gadu kopā ar "Rimi" Rīgas maratonu vasarā varam vākt ziedojumus bērniem ar kustību traucējumiem. Pagājušajā gadā kopā tika saziedoti 29 422 eiro, ar kuriem varējām palīdzēt 12 bērniem, apmaksājot ortozes, ortopēdiskos apavus, modulāro sēdēšanas sistēmu un pārvietošanās palīgierīci. Katram bērnam un viņu ģimenēm tas ir liels un bezgala svarīgs atbalsts!" stāsta Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Jēkaba (9 gadi) mamma, kuras dēls bija starp 12 bērniem, ir pateicīga par pagājušā gada labdarības iniciatīvu: "Pērnā gada maratona akcija "Labas gribas kilometri", manuprāt, bija kaut kas daudz vairāk par vienkāršu ziedojumu vākšanu konkrētam mērķim – tā bija aktivitāte, kas ikvienu aicināja aizdomāties, ka arī spēja skriet ir dāvana, un katrs – pat visnesportiskākais no mums var noskriet kaut vienu kilometru, lai atbalstītu un motivētu tos bērnus, kam šādas iespējas nav."

"Latvijā ir simtiem bērnu, kam nostāšanās uz savām kājām ir iespējama tikai ar speciālu palīglīdzekļu – ortožu palīdzību. Pāris ortožu diemžēl maksā daudz, daudz vairāk par labiem sporta apaviem, un ģimenēm gadu no gada ir jāmeklē finansējums šo palīglīdzekļu iegādei. Paldies katram, kas uzdrošinās pievienot maratonam savu labās gribas kilometru, ne vien skrienot un ziedojot naudu, bet arī ar savu rīcību iedvesmojot tos bērnus, kam dzīves laikā staigājamie kilometri vēl tikai priekšā."

Šogad visu jūliju ziedojumus bērniem ar kustību traucējumiem iespējams veikt Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā vai "Rimi" ziedojuma kastītēs.

"Garmin" tempa turētāju labdarības izsole

Labdarības kampaņas "Labas gribas kilometri" ietvaros "Rimi" Rīgas maratona organizatori sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu, "Garmin" un biedrību "VSK Noskrien" šogad rīko vēl līdz šim nebijušu labdarības izsoli. Visus izsolē gūtos ienākumus automātiski saņem Bērnu slimnīcas fonds, un summa tiek pieskaitīta labdarības iniciatīvas "Labas gribas kilometri" ziedojumiem.

Trīs dāsnākajiem ziedotājiem organizatori piedāvā iespēju saņemt "Garmin" personīgos tempa turētājus, kuri palīdzēs pieveikt 42 km, 21 km un 10 km distanci. Par dāsnākajiem tiks atzīti tie ziedotāji, kuri vienā pārskaitījumā veiks ziedojumu Bērnu Slimnīcas fondam "Labas gribas kilometru" kampaņas ietvaros jūlijā un būs reģistrējušies "Rimi" Rīgas maratonam. Ja ziedojuma summas būs vienādas, priekšroka būs tam, kurš būs veicis ziedojumu pirmais. "Garmin" personīgo tempa turētāju iespējams nodot citai personai, kurš reģistrējies maratonam. Izsoles dalībnieki aicināti aizpildīt anketu un iepazīties ar izsoles noteikumiem.

Reģistrācija "Labas gribas kilometriem"

Visi interesenti no šodienas var doties "Labas gribas kilometru" pastaigā vai skrējienā, iepriekš reģistrējoties "Rimi" Rīgas maratona Skriešanas kluba izaicinājumā "Labas gribas kilometri". Aicinām jūlijā skriet vai soļot ar cēlu mērķi – par tiem, kuri nevar. Vienlaikus tā ir lieliska iespēja sagatavoties "Rimi" Rīgas maratonam, kas šogad norisināsies 28. un 29. augustā.

"Rimi" Rīgas maratons šogad notiks 28.-29. augustā

"Rimi "Rīgas maratona organizatori atgādina, ka pandēmijas dēļ maratons šogad pārcelts uz vasaras izskaņu – 28. un 29. augustu, aicinot reģistrēties līdz 5. augustam. Pasākums notiks saskaņā ar spēkā esošajiem ierobežojumiem un, pieņemot, ka pulcēšanās ierobežojumi joprojām saglabāsies, 31. "Rimi" Rīgas maratons pašreiz tiek rūpīgi plānots bez masu starta ar ierobežotu dalībnieku skaitu, lai tiktu ievēroti visi epidemioloģiskās drošības pasākumi. Reģistrēties "Rimi" Rīgas maratona 42 km, pusmaratonam, 10 km, 5,5 km un Ģimeņu skrējienam iespējams jau tagad oficiālajā maratona mājaslapā www.rimirigamarathon.com.

Reģistrācija būs atvērta līdz 5. augustam vai dalībnieku limita sasniegšanai atsevišķās distancēs. "Rimi" Rīgas maratona organizatori aicina dalībniekus gatavoties maratonam un aktīvi izmantot gan virtuālā Skriešanas kluba treniņu programmu, gan arī izaicinājumus, kuri motivē kustēties ikdienā.

Tags

Liene Dambiņa Bērnu slimnīca Bērnu slimnīcas fonds Labdarība "Rimi" Rīgas maratons Skriešana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form