'Skrien Latvija' Valmieras maratona finišs būs atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā
Foto: Mareks Gaļinovskis

19.septembrī Valmierā notiks "Skrien Latvija" 2.posms Valmieras maratons, tradicionālās skriešanas sacensības, kas pilsētā pulcē lielu skaitu skriet gribētājus no visas Latvijas un citām valstīm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izvērtējot savus spēkus, skrējēji varēs startēt sev piemērotā distancē - 42,195 km, 21,0975 km, 10,5 km vai 5,25 km, kā arī bērnu skrējienos, atkarībā no vecuma grupas. Abas garo distanču trases būs sertificētas, maratona distancē būs jāveic 8 apļi, pusmaratona distancē 4 apļi.

Šogad Valmieras maratona starts un finišs būs īpašā vietā, vienā no modernākajiem vieglatlētikas centriem Baltijā - Jāņa Daliņa atjaunotajā stadionā. Bērnu starti norisināsies stadiona skrejceļā, kā arī pārējo distanču apļi ies cauri stadionam.

Ievērojot šī brīža situāciju, starti būs dalīti, lai izvairītos no lielas cilvēku pulcēšanās vienkopus. Starts 42,195 km un 21.0975 km distancēm būs plkst. 9.00, 10.5 km un 5.25 km distances startēs plkst. 13.30, sacensības noslēgs bērni ar startu plkst. 15.00.

Sacensību starta numurus varēs izņemt gan iepriekšējā dienā no plkst. 16.00-19.00, gan sacensību dienā, sākot no plkst. 7.30 J.Daliņa stadionā.

Reģistrēties sacensībām iespējams www.sportlat.lv

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form