ASV sieviešu ūdenspolo izlase sestdien triumfēja Tokijas olimpisko spēļu turnīrā, uzvarot trešajā Olimpiādē pēc kārtas.

Finālcīņā ASV spēlētājas ar 14:5 pārspēja Spāniju.

Elisa Viljamsa jau 27 sekundē izvirzīja ASV izlasi vadībā, amerikānietēm pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 4:1. Puslaiku ASV uzvarēja ar 7:4, spēles otrajā daļā vēl vairāk attālinoties rezultātā.

Uzvarētajām ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās Medeleina Muselmana.

Ūdenspolo sievietēm olimpisko spēļu programmā pirmo reizi tika iekļauts 2000.gadā un kopš tās reizes amerikānietes allaž bijušas medaļās.

Bronzas duelī Ungārija ar rezultātu 11:9 uzvarēja Krievijas Olimpiskās komitejas komandu.

Svētdien noslēgsies vīriešu ūdenspolo turnīrs, titulmačā tiekoties Grieķijai un Serbijai.