Tokijas olimpisko spēļu svarcelšanas sacensībās svētdien jau trešo zelta medaļu trijās svara kategorijās Ķīnai šajā sporta veidā izcīnīja Lidzuņs Čeņs, kļūstot par čempionu svara kategorijā līdz 67 kilogramiem.

Raušanā Čeņs pacēla 145, bet grūšanā -187 kilogramus, kas bija jauns olimpiskais rekords. No trešā mēģinājuma grūšanā ķīnietis atteicās. Arī summā viņa paceltie 332 kilogrami bija jauns olimpiskais rekords.

Otrais finišēja Kolumbijas pārstāvis Luiss Havjers Moskera Lozano, kurš summā pacēla 331 kilogramu, bet trešais ar 322 kilogramiem bija Itālijas svarcēlājs Mirko Dzanni.

Jau ziņots, ka svētdien ķīnietis Fabiņs Lī kļuva par čempionu svara kategorijā līdz 61 kilogramam, bet sestdien sieviešu sacensībās uzvaru izcīnīja Ķīnas sportiste Džihueja Hou, kļūstot par čempioni svara kategorijā līdz 49 kilogramiem.