Pirmā kārta Borodavko, kurš startē svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, būs brīva, bet otrajā viņš spēkosies ar Rjunoski, kurš 2015. gadā Astanā tika kronēts par pasaules čempionu.

Latvijas un Japānas cīkstonim šī būs pirmā savstarpējā cīņa.

Šīs cīņas uzvarētājs trešajā kārtā tiksies ar urugvajieša Pavlo Aprahamjana un brazīlieša Rafaēla Buzakarīni dueļa uzvarētāju.

Džudo cīkstoņi svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pirmās kārtas cīņas uzsāks 11. augustā plkst. 16 pēc Latvijas laika.

Tikmēr Artūrs Ņikiforenko, kurš startē svara kategorijā virs 100 kilogramiem, pirmajā kārtā tiksies ar Azerbaidžānas sportistu Ušangi Kukauri, kura kontā ir divas uzvaras Pasaules kausa posmos.

Abi cīkstoņi 2014. gadā aizvadīja divas savstarpējās cīņas, abās uzvarot Kukauri.

Otrajā kārtā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar japāni Hisajoši Harasavu vai Gruzijas sportistu Ādamu Okruašvili.

Savukārt sacensību galvenais favorīts - septiņkārtējais pasaules čempions Tedijs Rinē no Francijas, kurš Riodežaneiro aizstāvēs pirms četriem gadiem izcīnīto olimpiskā čempiona titulu, nav ielozēts vienā apakšgrupā ar Ņikiforenko un viņam pirmā kārta būs brīva.

Džudisti svara kategorijā virs 100 kilogramiem pirmās kārtas dueļus uzsāks 12. augustā plkst. 16 pēc Latvijas laika.

Kā pirms tam norādīja Ņikiforenko, viņš nesatraucas par izlozi un gatavs cīnīties pret jebkuru pretinieku. Savukārt Borodavko vismaz sākumā vēlas, lai viņam nesaka ielozēto pretinieku, tomēr sportists pauž, ka varbūt šajās dienās tomēr gribēs uzzināt pret ko jācīnās.