2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu taekvondo turnīrā Jordānijas sportists Ahmads Abugaušs triumfēja svara kategorijā līdz 68 kilogramiem, izcīnot savai valstij pirmo zelta medaļu šajā olimpiādē.

Finālā 20 gadus vecais Abugaušs pārspēja krievu sportistu Alekseju Deņisenko. Savukārt bronzas godalgas šajā svaru kategorijā ieguva Dienvidkorejas sportists Daehuns Lī un spānis Džoels Gonsaless Bonilla.

Savukārt sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 57 kilogramiem par uzvarētāju kļuva britu sportiste Džeida Džonsa, finālā pieveicot Evu Kalvo Gomesu no Spānijas. Bronzas godalgas izcīnīja irāniete Kimia Alizedeha Zenurina un ēģiptiete Hedaja Vahba.