Ķīnas vingrotājas Sjuejina Džu un Linlina Liu piektdien izcīnīja pirmās divas vietas Tokijas olimpisko spēļu sacensībās lēcienos uz batuta.

Džu finālā iekrāja 56,635 punktus, bet Liu bija 56,350 punkti. Trešā ar 55,735 punktiem bija Lielbritānijas sportiste Brionija Peidža, kura par 0,275 punktiem pārspēja ceturtajā vietā palikušo Riodežaneiro olimpisko spēļu čempioni Rozannu Maklenanu no Kanādas. Peidža iepriekšējās olimpiskajās spēlēs ieņēma otro vietu.

Kopš sporta veida iekļaušanas olimpisko spēļu programmā 2000. gadā Ķīna sieviešu konkurencē izcīnījusi septiņas no līdz šim 18 sadalītajām medaļām.

Šī ir otrā reize, kad divi Ķīnas sportisti kāpj uz goda pjedestāla un piektā reizes pēc kārtas, kad tiek izcīnītas godalgas. Vienīgo reizi Ķīna pie godalgām netika 2000. gadā Sidnejā.