Dienvidkorejas republikas sportists Sangjongs Parks otrdien kļuva par olimpisko čempionu paukošanā ar špagu.

Finālā šķita, ka cīņas liktenis jau ir izlemts - viņa pretinieks, 41 gadu vecais ungārs Ģēza Imre bija vadībā ar 14-9. Tomēr 2012. gada pasaules junioru čempions Parks atguvās un guva sešus punktus pēc kārtas, kļūstot par olimpisko čempionu.

Cīņā par bronzas medaļu francūzis Gotjē Grumjē ar 15-11 pieveica šveicieti Bendžaminu Štefenu.

Jāpiebilst, ka tieši Ģēza Imre no sacensībām izslēdza Igaunijas paukotāju Nikolaju Novosjolovu - abi tikās astotdaļfinālā un ungārs uzvarēja ar 15-9.

Iepriekš Imre olimpisko medaļu bija ieguvis pirms 20 gadiem, 1996. gada spēlēs Atlantā, kad izcīnīja bronzu.