Krievijas sportistes sestdien izcīnīja zelta un sudraba medaļas mākslas vingrošanā daudzcīņas disciplīnā.

Pēc pirmajām divām disciplīnām sacensību vadībā atradās Jana Kudrjavceva, taču tikai piekto rezultātu viņa uzrādīja vingrojumos ar vālītēm un palaida garām kopvērtējumā Margaritu Mamunu, kura izturēja spriedzi līdz galam un kļuva par olimpisko čempioni, sakrājot 76.403 punktus. Kudrjavceva palika otrā, no tautieties kopvērtējumā atpaliekot tikai 0.875 punktus.

Bronzas medaļu ieguva Ukrainas sportiste Žanna Rizatdinova, kura visu sacensību gaitu turējās šajā pozīcijā. Viņai 73.583 punkti.