Uzsākot izslēgšanas turnīru, sacensību 1/16 finālā latviete dramatiskā cīņā ar 6-5 uzveica taivānieti Junseņu Lī.

Pirmajā setā pēc četrām izšautām bultām rezultāts bija neizšķirts 23:23, līdz ar to katra sportiste guva pa vienam punktam. Nākamajos četros setos katra no sportistēm guva pa divām uzvarām, rezultātam kļūstot 5-5, un uzvarētāja tika noskaidrota pāršaudē - tajā Melle spēja bultu trāpīt devītniekā, kamēr pretinieces šāviens bija astoņu punktu vērtībā un Latvijas sportiste tika pie dramatiskas uzvaras.

Melle sestdien priekšsacīkstēs guva 12.vietu, bet taivāniete palika 21.pozīcijā.

Vēlāk sekojošajā astotdaļfinālā Melle ar 6-4 uzveica mājinieci Taisu Karvaļu, kura priekšsacīkstēs guva 28.vietu.

Melle droši uzvarēja pirmajos divos setos, bet nākamajos divos pārāka bija Karvaļu. Izšķirošajā setā Melle šāva pirmā un trīs reizes trieca bultas devītniekā, kas ļāva tikt pie 27 punktiem un uzvarēt visā cīņā, jo brazīliete savāca vien 19 punktus.

Savukārt ceturtdaļfinālā latviete ar 0-6 kapitulēja polietei Milenai Olševskai, kura priekšsacīkstēs bija ceturtā labākā. Labākās iespējas uz panākumu latvietei bija pirmajā setā, kur viņa ar pirmajiem diviem šāvieniem savāca 18 punktus, tomēr trešajā tika vien pie pieciem punktiem.

Melle dalību paralimpiskajās spēlēs noslēdza pirmajā astotniekā.

Jau vēstīts, ka Latvijas vīru loka šāvējs Gints Jonasts sestdien aizvadīja ļoti neveiksmīgu kvalifikāciju, kurā palika 32.pozīcijā, apsteidzot tikai vienu konkurentu. Otrdien izslēgšanas sacensībās Jonasts pārsteigumus nesagādāja un zaudēja 1/16 finālā, sacensības noslēdzot ar dalītu 17.vietu.

Tikmēr jaukto komandu sacensībās latvieši kvalifikācijā ieņēma 13.vietu un pēc tam zaudēja astotdaļfinālā. Šeit Latvija noslēgumā tika klasificēta dalītā devītajā vietā.

Jau ziņots, ka Latvija Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs līdz šim guvusi trīs medaļas - titulētais Aigars Apinis triumfēja diska mešanas sacensībās un izcīnīja savu ceturto zelta medaļu karjerā, Diāna Dadzīte bija labākā šķēpmešanā, savā medicīnas grupā labojot pasaules rekordu, bet Edgars Bergs pirmdien ieguva bronzu lodes grūšanā.

Riodežaneiro paralimpiskās spēles, kur Latviju pārstāv 11 sportisti, norisināsies līdz svētdienai.

Latvija paralimpiskajās spēlēs debitēja 1992.gadā, kad Barselonā startēja divi sportisti, savukārt pirmās medaļas latvieši izcīnīja 2000.gadā Sidnejā, kad Apinis izcīnīja trešo vietu lodes grūšanā un diska mešanā, bet Armands Ližbovskis bija trešais tāllēkšanā. Atēnu paralimpiskajās spēlēs Apinis triumfēja diska mešanā, bet Bergs izcīnīja otro vietu lodes grūšanā un trešo vietu diska mešanā, 2008.gadā Pekinā Apinis kļuva par olimpisko čempionu diska mešanā un tāpat kā Bergs izcīnīja otro vietu lodes grūšanā, bet pirms četriem gadiem Londonā Apinis izcīnīja zelta medaļu lodes grūšanā un sudrabu diska mešanā.