Par 2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu čempionu dubultajā tranšeju šaušanā trešdien kļuva neatkarīgais sportists Fehaids Aldehani, kurs startē zem Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) karoga.

Aldehani ir no Kuveitas, bet tā kā SOK šo valsti izslēdza no sava loka, šāvējs startēja kā neatkarīgais sportists. Pirms četriem gadiem Londonā Aldehani izcīnīja bronzas medaļu tranšeju šaušanā, bet Sidnejā viņš bronzu ieguva dubultajā tranšeju šaušanā.

Finālā viņš ar rezultātu 26-24 pārspēja Itālijas sportistu Marko Innocenti, kuram nācās samierināties ar sudraba medaļu.

Tikmēr bronzas medaļu britu sportistu duelī izcīnīja Stīvens Skots, kurš ar 30:28 pārspēja Timu Knīlu.