Latvijas soļotājs Arnis Rumbenieks sestdien Londonā XXX Vasaras olimpiskajās spēlēs ierindojās 45.vietā 20 kilometru distancē.

Rumbenieks jau no starta bija atpalicēju grupā un ar katru starpfinišu viņa atpalicība tikai palielinājās. Pirmajos starpfinišos viņš bija 53. un 52.vietās, bet distances otrajā pusē pēc vairāku sportistu izstāšanās diskvalifikācijas dēļ pakāpās augstāk. Aiz Rumbenieka finišēja trīs sportisti, seši sportisti nefinišēja, bet divi tika diskvalificēti.

Par olimpisko čempionu kļuva Dins Čens, kurš sasniedza jaunu olimpisko rekordu – viena stunda un 18:46 minūtes. 11 sekundes viņam zaudēja Gvatemalas soļotājs Ēriks Barondo, bet bronza tika vēl vienam Ķīnas sportistam Žeņam Vanam (+39 sekundes).

Rumbenieks jaunajam olimpiskajam čempionam zaudēja 7:40 minūtes.