Vācijas sieviešu futbola izlase piektdien triumfēja 2016. gada Riodežaneiro vasaras olimpisko spēļu turnīrā.

Finālā Vācijas futbolistes ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja Zviedrijas futbolistes.

Dženifera Marošana guva vārtus 48. minūtē, bet 62. minūtē zviedru spēlētāja Linda Sembranta raidīja bumbu savos vārtos. Zviedrijas izlase 67. minūtē guva vienīgos vārtus, kad precīzi sita Stina Blaksteniusa.

Aizvadītajās trīs olimpiskajās spēlēs uzvarēja ASV valstsvienība, bet šajā turnīrā tā ceturtdaļfinālā zaudēja Zviedrijai. Vācijas izlase Sidnejas, Atēnu un Pekinas olimpiskajās spēlēs tika pie bronzas godalgām, bet tagad pirmo reizi ieguva zeltu.

Savukārt cīņā par bronzas medaļām Kanādas izlase ar rezultātu 2:1 uzvarēja Brazīliju, olimpisko spēļu mājinieces atstājot bez godalgām.