Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Eiropas čempionātā, kas notiek Itālijā, izcīnījis astoto vietu 10 km sprinta distancē.

Rastorgujevs bija precīza abās šautuvēs, taču uzvarētājam, austrietim Tobiasam Ēberhardam, kurš arī iztika bez kļūdām šautuvē, piekāpās 47,3 sekundes.

Eiropas čempionāta sudraba medaļa tika krievu biatlonistam Aleksejam Volkovam, kurš tāpat sašāva visus mērķus, bet finišā no Ēberharda atpalika 17,7 sekundes.

Trešā vieta itālim Lūkasam Hofneram, kurš pieļāva trīs kļūdas šaušanā, un zaudēja uzvarētājam 22,6 sekundes.

Otrs Latvijas pārstāvis Toms Praulītis bija visneprecīzākais šāvējs šajās sacensībās – četri nesašauti mērķi katrā no divām šautuvēm, un ierindojās 65. vietā no 67 finišējušajiem sportistiem. Četri biatlonisti neizgāja uz starta sprintā, divi nefinišēja.

Atgādinām, ka 20 km distancē Andrejs Rastorgujevs palika soli no goda pjedestāla, ierindojoties ceturtajā vietā.

Eiropas čempionātā piedalās sportisti līdz 26 gadu vecumam un atsevišķi notiek sacensības junioru ieskaitē.