Latvijas vadošā sieviešu biatloniste Baiba Bendika piektdien izcīnīja 24. vietu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) septītā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Par šo sacensību uzvarētāju tika kronēta Francijas biatloniste Šlo Ševaljē, kura šaušanā nepieļāva nevienu kļūdu un finišēja pēc 22 minūtēm un 18,1 sekundes. Tikmēr Bendika ar divām kļūdām ugunslīnijā no uzvarētājas atpalika par vienu minūti un 18,8 sekundēm.

Vēl no Latvijas 61.vietā bija Jūlija Matvijenko, kura nesašāva vienu mērķi, bet uzreiz aiz viņas bija divas kļūdas ugunslīnijā pieļāvusī Krista Razgale.

Kopumā līdz finišam tika 65 biatlonistes.

Vēlāk desmit kilometru sprinta sacensības aizvadīs arī kungi, kur uzvaru izcīnīja vācietis Davids Zobels. Savukārt labākais no Latvijas bija Aleksandrs Patrijuks, kurš ar četrām kļūdām šaušanā ierindojās 44.vietā, bet Roberts Slotiņš ar pieciem nesašautiem mērķiem bija 60.pozīcijā. Visbeidzot Ņikita Osipovs neaizvēra trīs mērķus un sacensības noslēdza 79.pozīcijā starp 89 biatlonistiem.

Piektdien notikušajās supersprinta sacensībās Patrijuks izcīnīja 18. vietu.