Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika Hantimansijskā notiekošā Pasaules kausa izcīņas posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās finišēja 37. vietā, kvalificējoties iedzīšanai.

Bendika finišu sasniedza 22:22,3 minūtēs. Viņa divās šaušanās pieļāva pa vienai kļūdai un finišā sacensību uzvarētājai Kaisai Makarainenai no Somijas zaudēja 1:40 minūtes.

Otrajā vietā sacensības noslēdza Pasaules kausa līdere čehiete Gabriela Soukalova, Makarainenai zaudējot 3,1 sekundi, bet trešajā pozīcijā ierindojās norvēģiete Marte Olsbu (+4,8). Uzvarētāja bija vienīgā starp TOP 5 biatlonistēm, kura šaušanās pieļāva kļūdu.

Sacensībās piedalījās 80 sportistes.

Vīriešu sacensībās Latviju sprintā pārstāvēs valsts vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs.