Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Austrijā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa 7,5 kilometru sprinta sacensībās finišēja 31.vietā.

Ātrākā bija norvēģiete Juni Arnekleiva, kura pieļāva pa vienai kļūdai abās šaušanās un distanci veica kopā 20 minūtēs un 52,2 sekundēs. Otrajā vietā viņai sekoja Japānas biatloniste Fujuko Tačizaki, atpaliekot no uzvarētājas 5,9 sekundes, bet trešā finišēja vāciete Selīna Grotiāna, kura piekāpās Norvēģijas pārstāvei 10,1 sekundi.

Bendika pirmajā ugunslīnijā sašāva visus mērķus, taču otrajā pieļāva trīs kļūdas un finišā atpalika no uzvarētājas minūti un 40,7 sekundes. Viņai padevās 23.ātrākais solis trasē.

Tikmēr vīriešu desmit kilometru sprinta sacensībās uzvaru izcīnīja Norvēģijas sportists Vēbjērns Sērums, kurš, pieļaujot tikai vienu kļūdu pirmajā šaušanā, finišu sasniedza pēc 22 minūtēm un 16,1 sekundes.

Otro vietu ieņēma viņa tautietis Endre Stremsheim, kurš šāva nekļūdīgi, taču atpalika no uzvarētāja 9,6 sekundes, bet labāko trijnieku, zaudējot 23 sekundes, noslēdza Zviedrijas biatlonists Antons Īvašons.

Latvijas biatlonists Gints Lūsis pirmajā šaušanā bija nekļūdīgs, taču otrajā ugunslīnijā pieļāva divas kļūdas un finišā piekāpās uzvarētājam trīs minūtes un 26,8 sekundes, noslēdzot sacensības 74.vietā. Trasē viņam padevās 76.ātrākais solis.