Latvijas biatloniste Žanna Juškāne svētdien tika apdzīta par apli Eiropas čempionāta iedzīšanas sacensībās desmit kilometru distancē.

Juškāne paguva uz uguns līnijas stāties tikai divās no četrām šaušanām, katrā no tām pieļaujot pa divām kļūdām.

Finiša līniju sasniedza 40 sportistes, septiņas tika apdzītas par apli, bet piecas neizgāja uz starta.

Uzvaru sacensībās ar divām kļūdām šaušanā svinēja ukrainiete Oļena Pidhrušina, kura sestdien uzvarēja arī sprinta sacīkstēs, bet 12,4 sekundes ar trim kļūdām šaušanā atpalika viņas tautiete Vaļa Semerenko. 12,9 sekundes aiz uzvarētājas finišēja krieviete Anastasija Zagoruiko, kura šāva bez kļūdām.

Sprinta sacensībās sestdien Juškāne ieņēma 39.vietu.

Kā ziņots, sprinta un iedzīšanas sacensībās vīriešiem divas piektās vietas izcīnīja Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs.

Eiropas čempionāts pieaugušajiem un junioriem ilgs līdz nākamajai ceturtdienai.