Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien izcīnīja 30.vietu Eiropas čempionāta desmit kilometru iedzīšanas sacensībās juniorēm.

Četrās šaušanās Bendika pieļāva četras kļūdas, finišā par septiņām minūtēm un 36,3 sekundēm atpaliekot no Ukrainas sportistes Irinas Varvinecas, kura šāva ar vienu kļūdu.

Ar pēdējo, 38.vietu, samierināties spriesta bija latviete Anete Brice, kura šāva ar sešām kļūdām un finišā zaudēja ukrainietei deviņas minūtes un 8,2 sekundes.

Tikmēr otrajā vietā sacensībās ierindojās šveiciete Elisa Gasparina, bet trešā bija bulgāriete Nija Dimitrova.

Sacensību gaitā par apli tika apdzītas 17 sportistes.

Jau vēstīts, ka sprinta sacīkstēs Bendika ieņēma 36.vietu, bet Brice finišēja 38.pozīcijā.

Eiropas čempionāts pieaugušajiem un junioriem ilgs līdz nākamajai ceturtdienai.