Latvijas biatloniste Anete Brice sestdien ierindojās 51.vietā Eiropas junioru čempionātā 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Divās šaušanās Latvijas sportiste kļūdījās piecas reizes un finišā uzvarētājai Aleksandrai Aļikinai no Krievijas, kas pieļāva divas kļūdas, zaudēja piecas minūtes un 26,9 sekundes.

Otrajā vietā 3,5 sekundes aiz uzvarētājas ierindojās Itālijas sportiste Dorotija Vīrere, kas pieļāva trīs kļūdas, bet trešo vietu ar vienu kļūdu izcīnīja cita krieviete Olga Galiča, kura uzvarētājai zaudēja 11,3 sekundes.

Kopā finišēja 55 sportistes.

Tikmēr paralēli notikušajās sprinta sacensībās 7,5 kilometru distancē sievietēm Latvijas sportiste Žanna Juškāne pirmajā šaušanā nespēja trāpīt nevienam mērķim un nolēma izstāties.

Kā ziņots, sestdien notikušajās desmit kilometru sprinta sacensībās vīriešiem Andrejs Rastorgujevs izcīnīja astoto vietu, bet Toms Praulītis ierindojās 65.vietā 67 finišējušo dalībnieku konkurencē.

Eiropas čempionātā piedalās sportisti līdz 26 gadu vecumam.

Eiropas čempionāts noslēgsies svētdien, kas risināsies iedzīšanas sacensības.