Latvijas biatloniste Žanna Juškāne sestdien izcīnīja 39.vietu Eiropas čempionāta sprinta sacensībās 7,5 kilometru distancē.

Pirmajā šaušanā Juškāne bija nekļūdīga, bet otrajā pieļāva četras kļūdas, finišā uzvaru izcīnījušajai ukrainietei Oļenai Pidhrušinai zaudējot trīs minūtes un 34,6 sekundes.

Otro vietu sacensībās izcīnīja vēl viena ukrainiete Vaļa Semerenko, kura Pidhrušinai zaudēja 29,4 sekundes, bet trešā palika poliete Veronika Novakovska-Zemņaka.

Sacensībās piedalījās 53 biatlonistes.

Kā ziņots, pirms tam sestdien desmit kilometru sprintā vīriešiem augsto piekto vietu izcīnīja Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs.

Eiropas čempionāta iedzīšanas sacensības notiks svētdien.