Latvijas biatloniste Žanna Juškāne piektdien Pasaules kausa posmā Norvēģijā 7,5 kilometru sprinta sacensībās izcīnīja 43.vietu, kas ir viņas labākais sasniegums.

Distanci Juškāne veica 23 minūtēs un 56,3 sekundēs, šaušanā pieļaujot vienu kļūdu. Uzvarētajai Torai Bergerei no Norvēģijas latviete zaudēja divas minūtes un 25,1 sekundi. Sacensībās piedalījās 91 sportiste.

Nopelnītā pozīcija Juškānei ļaus sestdien pirmo reizi viņas karjerā piedalīties iedzīšanas sacensībās.

Aiz Bergeres palika baltkrieviete Darja Domračova (+12 sekundes), bet trešajā vietā ierindojās Anastasija Kuzmina no Slovākijas (+30,9 sekundes).

Atgādinām, ka ceturtdien 10 kilometru sprintā vīriešiem Andrejs Rastorgujevs izcīnīja desmito vietu un arī sestdien piedalīsies iedzīšanā.