Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien, 18.janvārī, Slovākijā izcīnīja uzvaru Eiropas kausa posmā 10 kilometru sprinta sacensībās junioriem.
Rastorgujevs šaušanā bija precīzs un finišā tuvāko sekotāju austrieti Danielu Zalvenmozeru apsteidza tikai par 3,8 sekundēm. Austriešu sportists distancē veica divus soda apļus.

Septīto vietu junioriem sprintā ieņēma Aleksandrs Sverčkovs, kurš šaušanā kļūdījās trīs reizes, bet astotais bija Oskars Muižnieks, kurš abās šaušanas reizēs bija nekļūdīgs.

Vēl no Latvijas biatlonistiem Rolands Pužulis (divas kļūdas šaušanā) ieņēma 19.vietu, Gatis Ganiņš (viena kļūda šaušanā) – 20.vietu, Andrejs Lupins (trīs kļūdas šaušanā) – 28.vietu, Artūrs Švūksts (trīs kļūdas šaušanā) – 33.vietu.

Savukārt vīriešiem 10 kilometru sprintā Eiropas kausa posmā labākais no Latvijas biatlonistiem bija Normunds Putns, kurš ar vienu kļūdu šaušanā palika 31.vietā. Jānis Pleikšnis (trīs kļūdas šaušanā) ieņēma 35.vietu, Gints Rozenbergs (četras kļūdas šaušanā) – 46.vietu, Dāvis Putnis (trīs kļūdas šaušanā) – 58.vietu, Artūrs Koļesņikovs (četras kļūdas šaušanā) – 62.vietu, Konstantīns Deruks (trīs kļūdas šaušanā) – dalītu 68.vietu, bet Georgijs Osipovs (viena kļūda šaušanā) – 74.vietu.