Latvijas biatloniste Anete Brice svētdien izcīnīja 44.vietu pasaules junioru čempionātā 10 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Brice, kura sprinta sacensībās sestdien ierindojās 30.vietā, četrās šaušanās pieļāva sešas kļūdas un finišā uzvarētājai, itālietei Dorotijai Vīrerei, kura kļūdījās četras reizes, zaudēja septiņas minūtes un 50,2 sekundes.

Otra Latvijas pārstāve Baiba Bendika sprinta sacensībās ierindojās 61.vietā un iedzīšanai nekvalificējās.

Svētdien norisinājās arī 7,5 kilometru iedzīšanas sacensības jaunietēm, kurās Inga Paškovska četrās šaušanās pieļāva četras kļūdas un finišā uzvarētājai Jekaterinai Zubovai no Krievijas, kas šautuvē kļūdījās trīs reizes, zaudēja astoņas minūtes un 11,5 sekundes.

Sešu kilometru sprinta sacensībās sestdien Paškovska ieņēma 40.vietu, bet cita Latvijas sportiste Krista Krūmiņa ierindojās 63.pozīcijā un iedzīšanai nekvalificējās.