Pasaules kausa izcīņas sestā posma sacensībās biatlonā desmit kilometru sprinta distancē piektdien Latvijas sportists Ilmārs Bricis ierindojās 61.pozīcijā, paliekot pirmais aiz iedzīšanas sacensību robežas.
Bricis pirmajā šautuvē pieļāva divas kļūdas, bet otrajā šāva precīzi, no uzvarētāja vācieša Mihaela Greisa atpaliekot par divām minūtēm un 36,1 sekundi.

Iedzīšanas sacensībām, kas norisināsies sestdien, kvalificējās pirmie 60 sportisti.

Vēl viens Latvijas sportists Kaspars Dumbris ar vienu kļūdu šautuvēs ieņēma 64.vietu, no Briča atpaliekot par 2,4 sekundēm, bet Jānis Bērziņš 92 finišējušo dalībnieku konkurencē ieņēma 84.vietu.