Latvijas biatlonistes Žanna Juškāne un Anete Brice Pasaules kausa (PK) izcīņas otrā posmā 7,5 kilometru sprinta sacensībās, kas notiek Austrijas pilsētā Hohfilcenē, ierindojās pēdējā desmitnieka pozīcijās.

Juškāne šajā sacensībās šaušanās pieļāva trīs kļūdas un ieņēma 91.vietu, no uzvarētājas Magdalēnas Noineres atpaliekot četras minūtes un 19,7 sekundes. Tikmēr Brice nesašāva divs mērķus, ierindojoties priekšpēdējā, 97.vietā. Viņa no uzvarētājas atpalika piecas minūtes un 16,9 sekundes.

Līdz ar to Latvija nebūs pārtāvēta PK otrā posma iedzīšanas sacensībās, kurās piedalās 60 ātrākās no sprinta.

Pirmās vietas īpašniece vāciete Noinere finišēja ar rezultātu 21 minūte un 9,2 sekundes, par 14,9 sekundēm apsteidzot Somijas sportisti Kaisu Mākārainenu, bet par 22,7 sekundēm – Olgu Zaicevu no Krievijas.