Latvijas biatlonistes Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā 7,5 kilometru sprinta sacensībās piektdien ieņēma vietas pēdējā pieciniekā.

Žanna Juškāne šajās sacensībās finišēja 91.vietā, šaušanās pieļaujot sešas kļūdas. Finišā viņa uzvarētājai Olgai Zaicevai no Krievijas zaudēja piecas minūtes un 57,4 sekundes.

Savukārt Baiba Bendika šaušanās pieļāva piecas kļūdas un finišēja pēdējā, 95.pozīcijā, uzvarētājai zaudējot septiņas minūtes un sešas sekundes.

Zaiceva distanci veica 20 minūtēs un 36,6 sekundēs, par 13,9 sekundēm apsteidzot otrajā vietā esošo baltkrievieti Darju Domračovu, bet par 30,2 sekundēm Zviedrijas sportisti Helēnu Ekholmu, kas ierindojās trešajā pozīcijā.