Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā biatlonā Oberhofā piektdien, 4.janvārī, 4x7,5 kilometru stafetes sacensībās vīriešiem Latvijas komanda izcīnīja 11.vietu 21 komandas konkurencē.
Latvijas komanda, kuras sastāvā startēja Edgars Piksons, Kaspars Dumbris, Kristaps Lībietis un Jānis Bērziņš, no uzvarētājiem, Norvēģijas biatlonistiem atpalika par piecām minūtēm un 44,7 sekundēm. Kopumā Latvijas biatlonisti izmantoja desmit rezerves patronas un slēpoja vienu soda apli, izmantojot mazāk rezerves patronu nekā komandas, kuras izcīnīja pirmās trīs vietas sacensībās.

Otro vietu sacensībās izcīnīja Krievijas komanda, kura no Norvēģijas atpalika par 3,4 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma Vācijas biatlonisti, kuras no Norvēģijas atpalika par 48,6 sekundēm.

Norvēģijas komanda izmantoja 15 rezerves patronas un iztika bez soda apļu slēpošanas, Krievijas komanda izmantoja 11 rezerves patronas un slēpoja vienu soda apli, bet Vācijas komanda izmantoja 12 rezerves patronas un slēpoja divus soda apļus.