Neviens no Latvijas biatlonistiem piektdien Itālijā Pasaules kausa izcīņas posmā 10 kilometru sprintā neiekļuva starp 50 labākajiem sportistiem.

Labākais no Latvijas sportistiem bija Andrejs Rastorgujevs, kurš ieņēma 52.vietu, piecas pozīcijas zemāk finišēja Edgars Piksons, bet Artūrs Koļesņikovs ieņēma 101.vietu 102 sportistu konkurencē.

Negaidīti par posma uzvarētāju kļuva zviedrs Fredrīks Lindstrēms, kurš līdz šim ne reizi Pasaules kausa posmos nebija ticis uz goda pjedestāla. Viņš par 18,2 sekundēm apsteidza vēl viena pārsteiguma autoru krievu Jevgeņiju Garaničevu un par 19,1 sekundi francūzi Martēnu Furkādu. Visi trīs pirmo vietu ieguvēji šaušanā kļūdas nepieļāva.

Rastorgujevs ar divām kļūdām šaušanā uzvarētājam zaudēja 2:20,6 sekundes, Piksons slēpoja vienu soda apli (+2:26,4 minūtes), bet Koļesņikovs veica sešus soda apļus (5:19,2 minūtes).