Latvijas biatlonists Sverčkovs, otrdien, 29.janvārī, Pasaules jauniešu čempionāta 12,5 kilometru individuālajā distancē finišēja astotais, informē "biathlonworld.com".
Pirmajā šautuvē Sverčkovs šāva bez kļūdām, otrajā kļūdījās vienu reizi, trešajā šāva garām divas reizes, bet ceturtajā atkal bija nekļūdīgs, finišu sasniedzot 2 minūtes 37 sekundes pēc uzvarētāja.

Par uzvarētāju kļuva francūzis Ludvigs Erharts (1 kļūda, 38:24, 6 minūtes), otrais bija vācietis Manuels Millers (2 kļūdas, + 1:10,4), trešajā vietā ierindojās francūzis Matjē Sušāls (1 kļūda, + 1:22,9).

Latvijas biatlonists Oskars Muižnieks finišēja 14.vietā (2 kļūdas, + 3:24,6), Rolands Puzulis – 26.vietā (2 kļūdas, + 4:37,3), Artūrs Koļesņikovs (8 kļūdas, + 10:36,2).